Титан

ID#20
Титан ID#20
3 888 грн.
Титан

Титан

3 888 грн.

Категорії: Пружинний блок Pocket Spring

Поділитися:

Матрац Титан - це найжорсткіша модель лінійки матраців Extra. В її складі максимально використані природні матеріали й настилочні шари. З обох боків матраца застосовується кокосова койра та м'яка повсть. Модель Титан побудована за схемою симетричної жорстокості.

Окрім унікальних властивостей, Титан оснащено останніми технічними напрацюваннями жорстких матраців Extra.

Він побудований на основі моно посиленого пружинного блоку Extra, що дозволяє матрацу витримувати навантаження в 160 кг на кожне спальне місце. На пружинний блок розповсюджується окрема гарантія в 10 років.

Периментр матраца захищено від деформації і підвищених навантажень посиленим єврокаркасом Контур 360. Це новий тип каркасу з осиленою на 60% товщиною стінок і підвищеною щільністю.

Настилочні шари скріплені між собою посиленою термопроклейкою за технологією FixForce, а також прошиті за технологією Багатошарового стьобання. Спеціальне обладнання зшиває кілька шарів матраца разом з тканиною, завдяки чому підвищується поверхнева жорсткість і надійність, а матрац набуває більш "пишного" зовнішнього вигляду.

Комфорт матрацам серії Extra забезпечують декілька технологій.

Технологія Stress Free дозволяє прибрати з тіла статичну електрику, яка накопичилась протягом дня і сприяє більш глибокому сну.

Аеросітка за периментром матраца в кілька разів підвищує здатність матраца до вентиляції, що підвищує комфорт і гігієну спального місця. Нова трикотажна тканина "Kevlar" забезпечує повітро- і вологообмін поверхні, протидіє горінню і стійка до зношування.

Сукупність нових матеріалів з підвищеним ресурсом і надійна збірка компонентів дозволяє розширити гарантію на матраци серіх Extra до років.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 20 см
Навантаження на 1 спальне місце 160 кг
Жорсткість матраца екстражорсткі
Тип матраса Pocket Spring