R5

ID#29
R5 ID#29
7 735 грн.
R5

R5

7 735 грн.

Категорії: Безпружинні матраци

Поділитися:

Модель R5 належить до преміум лінійки матраців Come-for Regeneration. В основу цієї серії матраців закладена ідея посилення природних здібностей організму до відновлення.

Модель оснащена технологією BioRytmic, яка дозволила інтегрувати до структури тканини молекули природних мінералів, що підвищує здатність концентрації і контролю тіла, а також підвищує стійкість до стресів.

Основа матраца - безпружинний моноблок з 5-зонним контурним різанням.

Високий комфорт моделі R5 забезпечує шар унікального матеріалу Cloud Memory. Нова формула Cloud Memory дозволяє йому ще швидше підлаштовуватися під контури тіла, а також зберігає його еластичність за будь-яких змін температури. Крім того, особлива структура комірок дозволяє матрацу "дихати", посилюючи вентиляцію.

Особливістю матраца є техногологія Ultra Comfort. Матраци, вироблені за цією технологією використовують сильні сторони декількох настилочних шарів, пропонуючи Комфорт, Пружність, Підтримку і Анатомічність, якої неможливо досягти застосуванням одного монолітного шару матеріалу.

Матрац R5 має більш пишний зовнішній вигляд завдяки технології багатошарового стьобання. Ця техніка глибокого прошивання шарів ниткою не тільки позбавляє від клею у верхніх шарах матраца, але також підсилює властивості настилочних матеріалів.

Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 22 см
Навантаження на 1 спальне місце 140 кг
Жорсткість матраца середньої м'якості, середньої жорсткості
Тип матраса без пружин