R2

ID#26
R2 ID#26
7 150 грн.
R2

R2

7 150 грн.

Категорії: Пружинний блок Pocket Spring

Поділитися:

Модель R2 належить до преміум лінійки матраців Come-for Regeneration. В основу цієї серії матраців закладена ідея посилення природних здібностей організму до відновлення.

Модель оснащена технологією BioRytmic, яка дозволила інтегрувати до структури тканини молекули природних мінералів, що підвищує здатність концентрації і контролю тіла, а також підвищує стійкість до стресів.

Основа матраці - це блок високих пружин підвищеного комфорту Sky 7. Ці пружини вище і масивніше за стандартні незалежні пружини, завдяки чому матрац витримує більш високі навантаження, а пружина має велику робочу амплітуду.

Основним шаром комфорту постає матеріал Memory Gel. Він є гібридом Visco Memory і ТехноГель і поєднав у собі їхні найкращі властивості. Він чудово повторює контур тіла, рівномірно розподіляє тиск, забезпечує терморегуляцію. Memory Gel ефективно поглинає тепло, довше залишаючись прохолодним.

Особливістю матраца є техногологія Ultra Comfort. Матраци, вироблені за цією технологією використовують сильні сторони декількох настилочних шарів, пропонуючи Комфорт, Пружність, Підтримку і Анатомічність, якої неможливо досягти застосуванням одного монолітного шару матеріалу.

Технологія Thermo Control відповідає за збереження комфортної температури під час сну. Матрац не тільки довше залишається прохолодним в спекотний час, але й зберігає тепло ліжка при різкому знищенні температури.

Матрац R2 має більш пишний зовнішній вигляд завдяки технології багатошарового стьобання. Ця техніка глибокого прошивання шарів ниткою не тільки позбавляє від клею у верхніх шарах матраца, але також підсилює властивості настилочних матеріалів.

Крім цього, матрац захищений по периментру посиленим єврокаркасом Контур 360, який на 60% ширший і щільніший за стандартний єврокаркас.

Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 28 см
Навантаження на 1 спальне місце 140 кг
Жорсткість матраца середньої жорсткості
Тип матраса Pocket Spring