R1

ID#25
R1 ID#25
7 168 грн.
R1

R1

7 168 грн.

Категорії: Пружинний блок Pocket Spring

Поділитися:

Модель R1 належить до преміум лінійки матраців Come-for Regeneration. В основу цієї серії матраців закладена ідея посилення природних здібностей організму до відновлення.

Модель оснащена технологією BioRytmic, яка дозволила інтегрувати до структури тканини молекули природних мінералів, що підвищує здатність концентрації і контролю тіла, а також підвищує стійкість до стресів.

Основа матраці - це блок високих пружин підвищеного комфорту Sky 7. Ці пружини вище і масивніше за стандартні незалежні пружини, завдяки чому матрац витримує більш високі навантаження, а пружина має велику робочу амплітуду.

Основним шаром комфорту постає матеріал Memory Gel. Він є гібридом Visco Memory і ТехноГель і поєднав у собі їхні найкращі властивості. Він чудово повторює контур тіла, рівномірно розподіляє тиск, забезпечує терморегуляцію. Memory Gel ефективно поглинає тепло, довше залишаючись прохолодним.

Матрац R1 має більш пишний зовнішній вигляд завдяки технології багатошарового стьобання. Ця техніка глибокого прошивання шарів ниткою не тільки позбавляє від клею у верхніх шарах матраца, але також підсилює властивості настилочних матеріалів.

Крім цього, матрац захищений по периментру посиленим єврокаркасом Контур 360, який на 60% ширший і щільніший за стандартний єврокаркас.

Всі тканини і настилочні шари абсолютно гіпоалергенні і мають міжнародні сертифікати безпеки.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 26 см
Навантаження на 1 спальне місце 140 кг
Жорсткість матраца середньої жорсткості
Тип матраса Pocket Spring