Хром

ID#19
Хром ID#19
3 198 грн.
Хром

Хром

3 198 грн.

Категорії: Матраци з незалежними пружинами

Поділитися:

Матрац Хром - це модель модель з жорстким шаром кокосової корки. Він побудований за схемою різносторонньої жорсткості з підвищеним ваговим навантаженням.

Хром остащено останніми технічними напрацюваннями жорстких матраців Extra.

Він побудований на основі моно посиленого пружинного блоку Extra, що дозволяє матрацу витримувати навантаження в 160 кг на кожне спальне місце. На пружинний блок розповсюджується окрема гарантія в 10 років.

Периментр матраца захищено від деформації і підвищених навантажень посиленим єврокаркасом Контур 360. Це новий тип каркасу з осиленою на 60% товщиною стінок і підвищеною щільністю.

Настилочні шари скріплені між собою посиленою термопроклейкою за технологією FixForce, а також прошиті за технологією Багатошарового стьобання. Спеціальне обладнання зшиває кілька шарів матраца разом з тканиною, завдяки чому підвищується поверхнева жорсткість і надійність, а матрац набуває більш "пишного" зовнішнього вигляду.

Комфорт матрацам серії Extra забезпечують декілька технологій.

Технологія Stress Free дозволяє прибрати з тіла статичну електрику, яка накопичилась протягом дня і сприяє більш глибокому сну.

Аеросітка за периментром матраца в кілька разів підвищує здатність матраца до вентиляції, що підвищує комфорт і гігієну спального місця. Нова трикотажна тканина "Kevlar" забезпечує повітро- і вологообмін поверхні, протидіє горінню і стійка до зношування.

Сукупність нових матеріалів з підвищеним ресурсом і надійна збірка компонентів дозволяє розширити гарантію на матраци серіх Extra до років.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 21,5 см
Навантаження на 1 спальне місце 160 кг
Жорсткість матраца жорсткі
Тип матраса Pocket Spring