Карбон

ID#24
Карбон ID#24
4 811 грн.
Карбон

Карбон

4 811 грн.

Категорії: Безпружинні матраци

Поділитися:

Матрац Карбон - це безпружинна модель в серії жорстких матраців Extra. Завдяки застосуванню нової піни Extra Foam ,безпружинна модель витримує навантаження 160 кг на кожне спальне місце. Окрім цього, поверхневий шар матраца Карбон виконано за технологією контурної різки. Це забезпечує матрацу 5 зон жорсткості й додатковий масажний ефект.

Настилочні шари скріплені між собою посиленою термопроклейкою за технологією FixForce, а також прошиті за технологією Багатошарового стьобання. Спеціальне обладнання зшиває кілька шарів матраца разом з тканиною, завдяки чому підвищується поверхнева жорсткість і надійність, а матрац набуває більш "пишного" зовнішнього вигляду.

Комфорт матрацам серії Extra забезпечують декілька технологій.

Технологія Stress Free дозволяє прибрати з тіла статичну електрику, яка накопичилась протягом дня і сприяє більш глибокому сну.

Аеросітка за периментром матраца в кілька разів підвищує здатність матраца до вентиляції, що підвищує комфорт і гігієну спального місця. Нова трикотажна тканина "Kevlar" забезпечує повітро- і вологообмін поверхні, протидіє горінню і стійка до зношування.

Сукупність нових матеріалів з підвищеним ресурсом і надійна збірка компонентів дозволяє розширити гарантію на матраци серіх Extra до років.

Торгова марка Come-For
Висота матраца 19 см
Навантаження на 1 спальне місце 160 кг
Жорсткість матраца жорсткі
Тип матраса без пружин